podlaskie autocafe

Tykociński zamek był na przestrzeni wieków świadkiem wielu niezwykłych wydarzeń. Legenda głosi, że po komnatach podniesionej z ruin twierdzy niosą się szepty dworskich dyskusji, a nocą na dziedzińcu słychać brzęk oręża i stukot końskich kopyt. Nawet jeśli tak jest, dziś zamczysko pisze nową historię. Historię podlaskich pasjonatów motoryzacji, którzy spotykają się w Tykocinie, aby przy kubku kawy wymienić doświadczenia i podziwiać wyjątkowe samochody z całego regionu.

IV Podlaskie AutoCafe – Tykocin zdobyty!

IV edycja Podlaskiego Auto Cafe odbyła się w niedzielę, 16 września. Impreza, jak zwykle zresztą, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Licznie stawili się zarówno właściciele wyjątkowych aut, jak i widzowie.

Na zamkowym dziedzińcu pojawiło się blisko 50 samochodów. Każdy znalazł tu coś dla siebie – od zabytków, przez filmowe legendy, po wystawne limuzyny.

Wideo z rozpoczęcia oraz rozmowa z Łukaszem Nazarko.

IV Podlaskie AutoCafe – w imię idei!

Impreza, chociaż bardzo młoda, stała się jednym z bardzo istotnych wydarzeń w ubogim kalendarzu motoryzacyjnych eventów Podlasia. Kibicuje jej od samego początku i z niecierpliwością czekam na kolejne edycje.

IV Podlaskie AutoCafe – fotorelacja

Poniżej zamieszczam zdjęcia z IV Podlaskiego AutoCafe. Kliknij w [Pokaż miniatury], a zobaczysz pełną relację. Miłego oglądania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *