Życie pisze niesamowite scenariusze. Ja też jeden napisałem. Zupełnie przez przypadek zająłem się koordynowaniem prac nad realizacją klipu Bezczela – jednego z najbardziej charyzmatycznych reprezentantów białostockiej rap sceny.

To był rok 2014. Pisałem wówczas sporo do niewydawanego już magazynu Fakty Białystok. Świeżutki krążek „Słowo Honoru” stanowił doskonały pretekst do przeprowadzenia wywiadu z Bezczelem. Reprezentant białostockiej Fabuły miał już na swoim koncie dobrze przyjętą płytkę. Druga solówka wcale jej nie ustępowała.

Czułem dużą potrzebę zadania mu kilku pytań, gdyż album po dziś dzień wymiata pozytywną energią. Wspomniany wywiad znajdziecie ->TUTAJ<-. Tak się rozgadaliśmy, że po jakimś czasie Michał zaproponował mi koordynowanie prac nad klipem do sinlga pt. „Będą”.

W rolach głównych mieli wstąpić zawodnicy Primacol Lowlanders Białystok. Traf chciał, że wcześniej zrobiłem o nich spory artykuł, który również jest dostępny na mojej stronie ->kliknij TUTAJ. Za zdjęcia odpowiedzialna była firma Bass Media. Na miejsce rejestracji ujęć wybraliśmy boisko MOSP przy ul. Świętokrzyskiej w Białymstoku.

Finalnie kręciliśmy materiał 16 sierpnia. Białostoccy futboliści spisali się rewelacyjnie. Teledysk trafił na kanał Step Records w serwisie YouTube 29 września 2014 roku. Chociaż wymarzona „bańka” nie pękła, a spięcie wszystkiego kosztowało mnie sporo nerwów, śmiało mogę stwierdzić, że był to jeden z najciekawszych projektów, w jakich brałem udział.

Efekt finalny możecie sprawdzić tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=p1DLLjnPiGo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *