Lemoniada, palmy i wielokolorowe naszyjniki z kwiatów. Nie musisz lecieć na Hawaje, aby naładować akumulatory przed sezonem urlopowym. Zajrzyj na Dni Otwarte Hyundai Kona w salonie Hyundai Nord Auto. Wydarzenie jest świetną okazją do lepszego poznania najnowszego SUV-a koreańskiego producenta. Uważaj! Z pozoru niewinne spotkanie może skończyć się znajomością na dłużej.

Hyundai polubił „amerykańskie” nazewnictwo. Po sukcesach Santa Fe i Tucsona, w ostatnim kwartale minionego roku, do palety koreańskiego producenta dołączył Kona. Nazwa nowego modelu nawiązuje do regionu na największej wyspie Hawajów. Fani rocka mogą kojarzyć to owiane legendą miejsce za sprawą kawałka The Beach Boys. Kapela wypuściła w latach 70 utwór „Kona coast”.

Miałem okazję testować małego SUV-a Hyundaia podczas Świąt Bożego Narodzenia. Jak było? Recenzję znajdziesz >TUTAJ<. Sprawdź też moją relację wideo.

Jeśli również chcesz poznać nowy model Hyundaia, wybierz się na Dni Otwarte Hyundai Kona w salonie Hyundai Nord Auto. Wydarzenie potrwa do soboty, 10 marca. Autoryzowany dealer Hyundai postarał się o stworzenie odpowiedniej atmosfery dla gości.

Wewnątrz salonu panuje iście hawajski klimat. Dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad odwiedzinami, wrzucam galerię zdjęć. Podpowiedź dla tych, którzy nie mieli okazji jeszcze gościć w salonie Hyundai Nord Auto – salon mieści się w Białymstoku przy Alei Jana Pawła II 85. Trudno nie trafić 😉 Poniżej kilka fotek.

Zdjęcia: Hyundai Nord Auto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *